Kythira dovolená: Objevte skrytý klenot Řecka

Kythira Dovolená

Pláž Kaladi: Nejznámější pláž ostrova s jemným pískem a tyrkysovou vodou.

Pl

Pláž Chalkos: Oblázková pláž s jeskyní a úžasným výhledem na západ slunce.

Pláž Chalkos se nachází na východním pobřeží ostrova a je snadno dostupná autem. Její krása tkví v kombinaci oblázků a tyrkysově modré vody. Hlavním lákadlem je ale jeskyně, která se otevírá na jednom konci pláže a vytváří tak dramatickou kulisu. Pláž Chalkos je ideálním místem pro relaxaci, plavání a šnorchlování. Díky své poloze na západním pobřeží ostrova nabízí také dechberoucí západy slunce, které barví oblohu do ohnivých odstínů. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste si tuto krásu mohli uchovat navždy.

Pláž Fyri Ammos: Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře.

Pláž Fyri Ammos se nachází na ostrově Lemnos a je známá svým zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře, ideálním pro rodiny s dětmi. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a užít si osvěžující nápoje z plážového baru. Voda je křišťálově čistá a nabízí skvělé podmínky pro šnorchlování. V blízkosti pláže se nachází restaurace a obchody. Díky své poloze na jihu ostrova je pláž Fyri Ammos chráněna před větrem a nabízí tak ideální podmínky pro relaxaci a odpočinek.

Pláž Kombonada: Izolovaná pláž obklopená skalami, přístupná pouze lodí.

Pláž Kombonada je skrytý klenot Jaderského moře, dostupný pouze lodí. Nachází se na ostrově Vis v Chorvatsku a nabízí jedinečný zážitek z koupání v nedotčené přírodě. Obklopena dramatickými útesy a bujnou vegetací, pláž Kombonada láká ty, kteří hledají klid a soukromí. Křišťálově čistá voda a oblázkové pobřeží vytvářejí ideální podmínky pro relaxaci a opalování. Díky své odlehlosti je pláž Kombonada ideálním místem pro šnorchlování a potápění, kde můžete obdivovat bohatý podmořský život.

Publikováno: 05. 06. 2024

Kategorie: cestování

Autor: RomanSkop

Tagy: kythira dovolená | dovolená na kythiře